מתאמני כושר וספורט

מרגישים שאתם רוצים לסגל לעצמיכם אורח חיים בריא, שגרת כושר רציפה, תוצאות אמיתיות, ומשהו תוקע אתכם? משהו אתם לא בדיוק יכולים להסביר, אבל זה לא מגבלה גופנית כלשהי? יכול להיות שאתם חווים קשיים מנטאליים, וזה בסדר. החדשות הטובות הן שאתם לא לבד, הרבה ספורטאים מקצועיים וחובבנים כאחד חווים קשיים מנטאליים בשגרת האימונים שלהם. אני כאן כדי לעזור לך להפוך לגירסא הכי טובה של עצמך.

כאשר הקמתי את קרוספיט רעננה, המטרה שלי הייתה לעזור לאנשים לקבל את מתנת הכושר הטוב בחייהם, האורח חיים הבריא, והחיוניות הגופנית והנפשית שבאה איתם. עם אלפי מתאמנים מאחוריי, 12 שנות ניסיון באימון בשלל דיסציפלינות כגון כדורגל, ריצות ארוכות, כושר קרבי, קרוספיט עממי ותחרותי, הרמת משקולות וחדר כושר, והכשרה כפסיכולוג ספורט ומאמן מנטאלי, בניתי חזון ותוכנית לסייע לאלו החווים קשיים בדרך הלא פשוטה. אני מרגיש שהשילוב של האימון אחד על אחד, הייעוץ הפסיכולוגי והביסוס הקשר האישי עם הלקוחות, נוכל לצלוח כל מכשול ולהתאים לך את החיים האלו שאת\ה כל כך רוצה לסגל לעצמך.

תהליך העבודה כולל עבודה רציפה של מפגשים אישיים בתחילה, ובהדרגה (במידה ומתאפשר) שילוב בקבוצות אימון כאשר הליווי האישי במקביל. התהליך מתחיל באבחון הצרכים הגופניים והפסיכולוגיים של המתאמן\ת, ולאחר מכן סדרת פגישות משולבות עם אימונים, שאורכות כ60-90 דק'.

צרו קשר לקביעת תור ופגישה אישית להתחלת התהליך.

You don’t have to be great to start. But you have to start to be great