מאמנים וקבוצות

Talent wins games, but teamwork and intelligence win championships, and when combined with great leadership and class, we create legacy

אנחנו מציעים שירותים מגוונים לקבוצות בהתאם לצרכים המשתנים והמטרות הספציפיות. למשל, ליווי וייעוץ למאמנים, בניית הרגלים ותרבות מנטאלית בארגון, סדנאות אינטראקטיביות לקבוצות, הרצאות ופעילויות בניית צוותים.

פגישות בפורום קבוצתי הם דרך יעילה לבנות הרגלים, סטנדרטיים ובהתאם לכך אופי של מסגרת. במסגרת הקבוצה ניתן גם ללמד את הספורטאים מיומנויות מנטאליות אישיות, מודעות ודינמיקה קבוצתית, ופיתוח אסטרטגיות לסביבה קבוצתית תומכת. במקביל, ניתן לפתח אצל הצוות המקצועי בדגש על המאמן, מיומנויות תקשורת וקווי מנהיגות שיסייעו לו להוביל את הקבוצה להצלחה במסגרות התחרותיות. המטרה במפגשים אלו היא לחוות בצורה אינטראקטיבית את ההתערבות הפסיכולוגית, ואחד את השני, על מנת ללמוד ולהשתפר כקבוצה.

השלב הראשון הוא האבחון וההיכרות עם המסגרת- המטרה שלי היא ליצור קשר עמוק עם הצוות המקצועי והספורטאים, על מנת להכיר ולאבחן את הקבוצה ואת היחידים, ולדעת מה מניע אותם, איך לגשת אליהם, ואיך למצות את היכולות שלהם.

בשלב שני, עוברים לסדרת המפגשי תוכן משתנה, ועובדים בכל פעם על:

אמון, דינמיקה קבוצתית, מנהיגות, ערכים ונורמות קבוצתיים, מחויבות קבוצתית, תיאום ציפיות והתנהגויות, תקשורת ומשוב, חוסן מנטלי, אחריות אישית וקבוצתית, מנטליות של צמיחה ושיפור, הצבת מטרות, ותפקידים בקבוצה.

המפגשים הקבוצתיים הם הזדמנות ייחודית ליצור חזון משותף לקבוצה, וגיוס כלל הגורמים למחויבות ושותפות ביצירת החזון והגשמתו הלכה למעשה. כאשר אנחנו עובדים בסביבה רגועה ולא בשטח, אפשר להיפתח ולפתוח, ואנחנו יכולים ללמוד כיצד כל אחד ואחת מתקשרים בצורה הטובה ביותר, איך לתת משוב ולסנכרן ביצוע אופטימלי ביחד.

לאחר מכן, הליווי שלי לצוות המקצועי ולקבוצה נמשך ברציפות לאורך העונה במטרה להמשיך לצמוח ולשמר את היכולות של הקבוצה ולתפקד מנטאלית ברמה בגבוהה ביותר גם בתנאים הדינאמיים של הספורט.

 לי יש חזון ברור מה זה אומר להיות קבוצה חזקה מנטאלית, ומה זה אומר להיות מאמן שהוא גם מנהיג. אני בטוח שגם לקבוצה עצמה יש את הדרישות הספציפיות והחזון שלה, ואני בטוח שנוכל לשלב כוחות ולהגיע לתוצאות! בואו לעבוד איתי ולמצות את הפוטנציאל של הארגון שלכם!